Дуално образовање

Извештај за освојена места на учествању на међународном конкурсу „Дунавски уметник 2020 “

jуниори (6-11 година)

• 3. место: „Зачарани“, рад ученица ОШ „Огњен Прица“, из Колута (Милица Егић, Милана Шакић, 5. разред; ментор Кристина Бења).

Тинејџери (12-18 година)

• 2. место: „Божанствена“ рад ученица ОШ „Огњен Прица“, из Колута (Исидора Вуњак, Ена Тркуља, 6. разред; ментор Кристина Бења).

Наведени радови биће промовисани кроз активности Међународне комисије за заштиту реке Дунав (ИЦПДР), а најбољи видео учествоваће и у својеврсном такмичењу кроз гласање на друштвеним мрежама. До тада нећемо у јавности објављивати радове. Пратите новости у вези са овим конкурсом и гласајте за своје фаворите, када за то дође време.

И ове године похваљујемо три групе за учешће и тимски рад:

• групу ученика нижих разреда и ментора Јовану Миловић из ОШ „Огњен Прица“ из Колута.