klizaliste 07 02 2020Спортски савез града Сомбора, обавештава јавност да су ученици ОШ Огњен Прица из Колута организовано посетили и активно учествовали на клизалишту у Соколском Дому. Ученике је организовала и упознала са основама клизања професорица Звездана Каралић, којом је овом приликом и уручена захвалница за афирмацију школског спорта у граду Сомбору.

Посебно се захваљујемо директору СЦ Соко Душку Секулићу који је обезбедио да за ученике из Колута улаз на клизалиште буде бесплатан – наводи се у допису Спортског савеза града Сомбора.